| Kara361DIsnOt a întrebat:

Cum pot obtine si eu poze de genul? Ma refer la partile laterale! https://www.facebook.com/....../photo.php Dar nu-mi spuneti site-uri gen Instagram si altele ca nu m-ar ajuta!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie un aparat profesional (cele de la Nikon si Canon sunt foarte bune). Doar ca si pretul e pe masura... daca nu ti-ai propus sa te apuci de fotografie mai bine iti cumperi un telefon cu camera de 20 sau 41 de megapixeli.

| Neo2001 a răspuns:

Iti iei un smatphone de fite si cu ala poti XD