| Ariana11 a întrebat:

Cum pot sa imi hidratez pielea si sa nu o mai am atat de uscata? ( fara creme)

6 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

? Fara creme?
Atunci ulei de bebe e bun!

Răspuns utilizator avertizat
| LoriLoL a răspuns:

Ulei de masline!

| njohn a răspuns:

Probabil ca nu bei destule lichide pentru a te hidrata?

| BiancaV94 a răspuns:

Iti recomand o crema hidratanta de la La Roche-Posay. Am aceeasi problema iarna, cand mi se usuca pielea ( de pe fata) si nu suport asta, pentru ca atunci cand e uscata mi se vad cearcanele mai rau, venele de sub ochi, cosurile, punctele negre, petele rosii, totul este mai pronuntat. De altfel, vara am tenul extrem de uleios, atat de uleios incat il dau in secunda 1 cu pudra iar peste 5 minute e la loc.