| DanceIsMyLife a întrebat:

Cum pot sa-mi fac bucle cand am parul drept fara a folosi ondulatorul sau placa?

6 răspunsuri:
| xMădălina a răspuns:

Buna! Din cate am auzit moatele sunt eficiente si nu ranesc firul de par! Succes! happy

| eu_2364 a răspuns:

Cu bigudiuri

| LoveIsMyDrug a răspuns:

Bigudiuri...
spuma... laughing
cam atat tongue

| andreiandre a răspuns:

Buna foarte simplu daca vrei sa te tina vreo 3 luni cu bigudiuri. Daca vrei sa te tina vreo saptamana sau mai putin cu Bigudiuri aplicandule pe par ud si stand la o casca pana ti se usuca parul. Cu peria. Sau cu difuzoru care til face foarte cret acesta poti sa-l faci si acasa daca ai un difuzor acasa. Acestia sunt metodele prin care poti face niste bucle reusite stilate si frumoase

| loveinshadow a răspuns:

Bigudiuri/Fixativ/Rabdare si nervi de fier.