| Parkmin a întrebat:

Cum pot scapa de petele rosi de pe fata si cearcane?

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Trebuie sa iei 350gr. de miere,150gr. aloee ,150gr.lamaie.Aloea si lamaia le treci prin masina de tocat carne.Intrun borcan cu capac filetat amesteci toate ingredientele si mesteci zilnic timp de 10 zile.Dupa aceia seara inainte de culcare dai pe fata si asteptei sa se usuce .Dimineata te speli pe fata numai cu apa rece si sapun.Bafta!

| Balboa a răspuns:

Anticearcan, baton corector, fond de ten. sau uite un truc care la mine e ff bun: picaturile de ochi. reduce roseata cosurilor si astfel se fac mai putin vizibile. sper ca te-am ajutat.

| iLOVEquestions a răspuns:

Petele rosii au un secrethappy
toarna picaturi de ochi pe ele si se vor reduce vizibil!
cearcanele le poti trata punand castraveti pe ochi sau poti face inhalatie cu lamaie(fierbi bine 500ml de apa si adaugi 5 felii de lamie inauntru, iti pui un prosop pe cap si stai asa 10min)sper ca te-am ajutat. fundita, te roog?:XXX