| adelina19 a întrebat:

Cum sa fac ca sa-mi iasa parul asa http://images2.fanpop.com/......18-500.jpg ma refer la tipul asta de cret... multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Uiote aici un tutorial in care iti explica cum sa iti faci parul excat asa fara ondulator:
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai daca parul tau este ondulat sau cret il poti da cu spuma in timp ce il aranjezi cu mainile. Daca ai parul drept e mai complicat, nu vei reusi fara ondulator sau bigudiuri.

| DiaMrrr a răspuns:

Incearca cu un ondulator, si eu am dorit acelasi lucru ca si tine si mi-a iesit dar incearca cu un ondulator mai bun! sper ca te-am ajutat :*

| NiculaLoredanaAndreea a răspuns:

Poti sa incerci si impletindu-ti parul dupa ce faci baie, aprox 10-20 si dormi cu ele.

| ZuZy123 a răspuns:

Dupa ce faci baie iti imparti parul in 15-20 de suvite, apoi iei o suvita si o rasucesti si apoi o faci coc si o prinzi cu o guma (asa sa faci cu toate suvitele). Dormi cu ele si dimineata le desfaci.Asa am facut si eu si exact asa mi-a iesit
Bafta :*