| xLexiii a întrebat:

Cum sa fac sa-mi apara poza mare de profil pe perete pe facebook, sa fac mai multe like.uri puppy dog eyes?

6 răspunsuri:
| Elly213 a răspuns:

Mai dai odata pe "Foloseste ca fotografie de profil".
Merge chiar daca e fotografia actuala de profil.

| KMaddieK a răspuns:

Ai acolo cand ai poza pe perete.pui mous-ul pe ea si in coltul dreapt iti apare sterge si modifica si evidentiaza,, dai evidentiaza

| Katczinsky a răspuns:

De ce ai vrea mai multe like-uri?

| Lykan a răspuns:

Aia se intampla doar la pagini mai intai fa-ti una si alegeti poza care o vrei si atunci o sa ai likeuri

| NagatoTenseiHD a răspuns:

Mda nu faci Likeuri cu cat de mare e poza. Si asta se poate doar la paginii straight face

| Addy08 a răspuns:

Paii.o distribuii! nu uita de fundabatting eyelashes