| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa nu mai imi oxideze fondul de ten pe fata? Am incercat toate fondurilee de ten si la toate s-a intamplat asta

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De la ce firme ai incercat? Mie personal mi s-a intamplat doar cu firme ieftine si in cazul in care nu mi-am ales nici nuanta potrivita.

| Larisa_Borcau_1995 a răspuns:

Nu le mai incerca pe toate, cel mai bine ar fi sa mergi la un salon si-ti vor spune exact ce ti se potriveste in functie de tenul tau :* si probabil vei primii si raspunsul la intrebarea ta happy :*

| Annaloveyou a răspuns:

Maybelline,rimmel etc