| irinako a întrebat:

Cum sa imi conving tatal sa ma tunda? el e mai dur
Funda!

Răspuns Câştigător
| ValiDF a răspuns:

Roaga-l frumos... Sau du-te la un coafor e mai simplu ce poate sa spuna. happy Fundaaaaa big grin

5 răspunsuri:
| marin81 a răspuns:

Pai tatal tau stie sa tunda? Daca da ce motiv ar avea sa nu te tunda?

| BlackNinja a răspuns:

Demonstreaza-i ca ar trebui sa te tunzi, ca probabil ai parul mare. Poate tatal tau se teme sa nu te tunda gresit.Du-te la o frizerie caci e mai simplu.

| misterelvisz a răspuns:

Daca chiar vrei sa te tunzi, ia o foarfeca si taie din par cam de unde ai vrea sa te tunzi... banuiesc ca nu te va lasa ciuntita asa! si sigur te va duce sa-ti aranjeze cineva capodopera! happy succes!

| Ramona7 a răspuns:

Heii, ar trebui sa ii spui ca ti-ai dorii o mica schimbare si ca te-ar avantaja ce doresti tu sa modifici, intreaba-l care este motivul pentru care nu este de acord, comunica cu el, tu esti cel care il cunoaste cel mai bine, daca este o tunsoare draguta si decenta nu ar avea motive sa iti interzica, sper ca te-am ajutat happy

| irinako explică:

Ma refeream sa ma duca la frizerie!