| Zbanghiu a întrebat:

Cum sa ma imbrac de revelion? Ma gandeam la o camasa sau tricou si un sacou de vara(din ala subtire, nu ca la nunta tongue)...alte idei? Sa nu fie prea scump totusi happy.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru revelion, NU tricou sau blugi. Camasa, sacou (dupa cit de cald crezi ca va fi acolo), pantaloni clasici. Toate asortate intre ele. Nu trebuie sa fie numaidecit noi. Vezi ce ai in casa si combina-le.

| KarlaMaria a răspuns:

Parerea mea este ca pentru revelion e potrivita o camasa alba, pantaloni, nu blugi si un sacou cum spui tu e ok, gri, negru happy