| dublud a întrebat:

Cum sa ma imbrac la ziua unui coleg.
am 1.60 si 48.7 kg.Am doua perechi de jeans una culoarea indigo si unii albastru deschis...
Rochii am doar una genu:
http://www.allshops.ro/......ilver.html
Doar ca e simplu turcoaz si niste sclipici pe piept...am o obsesie pe ea ca ma face sa par grasa.
Nu stiu daca o iau trebuie cu ceva in spate si niste iegari...
Mai am un tricu si o bluza bershka tricoul albasru si bluza maro, dar ma fac sa par lata.
Ai mei nu imi dau bni de haine...si asa nu stiu cum sa ii zic la tata sa imi imprumute baini de cadou ca mi-am dat alocatia pe bluza maro bershka si o curea animal print...

1 răspuns:
| Funditsa_3969 a răspuns:

Cred ca blugii albastri deschis s-ar potrivi foarte bine, dar de cadou eu cred ca ai putea imprumuta de la cineva.