| AlinaOneDirection a răspuns:

Buna! Fa flotari si abdomene.

| Anddreee a răspuns:

Trebuie sa faci exercitii cardio care ard calorii ca sa scapi de burta.(cauta pe youtube - "cardio workout"). In paralel cu astea poti sa faci si abdomene. Daca faci numai abdomene nu ai sa ai rezultate.

Si trebuie sa ai si mare grija la ce mananci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Fă cât mai multe abdomene zilnic.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| LauraEU a răspuns:

Mananca cat de multe legume si fructe. Trebuie sa bei 10 pahare de apa pe zi. Mergi cat de mult, alearga 30 minute in fiecare zi, mergi la innot, fa abdomene, sari coarda, joaca badminton, volei, tenis. Si cel mai important mananca cu minim 3 ore inainte de culcare happy Si eu fac asta si daca faci mult sport poti si sa dormi mai bine si slabesti happy Sper ca te-am ajutat big grin

| Denisuk21 a răspuns:

Buna! Poti gasi multe informati despre cum sa slabesti fara sa faci efort sau fara sa iei pastile pe NoiFetele.ro