| LiLu a întrebat:

Cum sa scap de cosuri?

Răspuns Câştigător
150 răspunsuri:
| Teardrop:] a răspuns:

Te sfateuiesc sa flosesti zynerit.eu ma folosit si mi-au trecut.si am auzit de la mai multe persoane ca este bun si ca da rezultate... daca nu iti trece mergi la medicul dermatolog.acesta iti poate recomanda cel mai eficent tratamenthappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Se găsește la farmacie batoane speciale care usucă coșurile fără urme inestetice ale feței sau consultă un medic dermatolog.
Evită să pui mâna murdară pe față.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu folosesc tot zynerit ( ca si Diana) si chiar da rezultate sa sti...incearca sa vezi ce efecte are...eu sper sa dea rezultate si la tinewinking

| MADALINAAAA a răspuns:

Am trecut si eu prin asta. a fost cea mai urata perioada din viata mea. zyneritul e bun doar in perioada in care il folosesti.pe urma cosurile reapar.eu sincer, am folosit multe creme acneeice, dar fara rezultat pe moment. abia dupa 2 ani mi-au trecut... spala-te foarte des pe fata, sa nu le storci pentru ca astfel se vor infecta si vor aparea mai multe.chiar daca te tenteaza.incearca si nivea visage young clean deeper.eu il folosesc pentru a controlo cosurile, sa nu mai apara. aa si.antibioticele m-au ajutat. ia oxacilina sau biseptrim.sunt bune pentru infectii, curatand sangele.succes! pupix

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un banc era: cum scapi de cancer
r:mori de sida

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe noi fetele.ro si vei afla

| xyz a răspuns:

Zineryt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zynerit.simplu

| dance4life a răspuns:

Eu am folosit zynerit, destul de mult timp, la un mom dat ni si-a mai facut efectulbig grin si am facut o acnee de toata frumusetealaughing am scapat de ea cu revitol acne moisturizing creambig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca zinerit ajuta

| MeMyselfAndMeAgain a răspuns:

Ei bine vad ca toata lumea foloseste numai creme si prostii ei bine iti voi spune sincer desi nu cred ca vei lua in serios :foloseste urina ta de dimineata pentru ca e mai curata si trebuie sa imbibi un tampon pentru demachiat cu urina si sa iti dai in locul unde ai cosuri :este cel mai bun tratament il stiu de la bunica mea.stiu ca e chiar scarbos dar nu trebuie sa ramai cu ea pe fata. lasi urina sa actioneze cam 5 minute si dupa clatesti bine fata.iti zic eu ca vei scapa de cosuri!happy sper ca ti-am fost de ajutor si incearca chestia asta ca nai nimic de pierdut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa maninci numai dulciuri o zi anume mai multa ciocolata si a 2 zi nu vei mai avea nici unul succes e simplu nu-i asa incearca si tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi intrebare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sti ca andreea98 are dreptate deoarece urina este foarte puternica si usuca cosurile eu nu am incercat k nu am avut probleme cu cosurile daca nu merge si partea cu urina incearca sa dai cu pasta de dinti sau cu suc de pepene rosu si dupa ce se usuca te speli pe fata. happy daca nu te ajuta asta nu stiu... dar nu iti da cu creme dai si bani degeaba pe ele si nu sti sigur daca te ajuta mai bine cea natural decat creme oh go on nu te ajuta cu nimic mai rau le inmulteste sper sa te ajute asta... pa'pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cateva cosuri sunt pur si simplu de la perioada de transformare suferita de corp dar ma dispera cred ca o sa incerc sa le spurc cu urina..maine dimilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tre sa te speli pe fata cu apa si spun si dupa aia dai cu spirt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu crema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu crema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot cu zinerit am incerca si eu...si are dreptate den-Ysa...ar trebui sa te dai continu cu el ca sa ai un ten placut...acum depinde si de tenul tau...-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De mai bine de un an ma confrunt cu accneea. Intr`un timp am scapat de ea dar mi-a lasat urme, iar vara aceasta mi-a revenit. Am mers la salonul doamnei Cora Dumitrescu[in Oradea ] (lucreaza de 61 de ani in domeniu si prepara singura creme pentru acnee) si in mai putin de o saptamana am scapat aproape in totalitate de cosuri si de urmele lasate de acestea. Sunt foarte multumita. Tratamentul consta intr-o solutie cu care dai seara pe toata fata si o crema cu care dai dimineata doar pe cosuri si pe urme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spalate in fiecare zi pe fata happy dimineata si seara. Ai grija sa folosesti un sapun bun. Nu "deranja" cosurile pentru ca ti se vor face mai mari.
eu doar ma spal pe fata corect si nu pun mana murdara pe fata
si nu am aproape nici un cos happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu singura nu stiu ...am foarte multe pe fata si nu pot scapa de ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of Te duci la dermatolog asta stie toata lumea Frate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cu ceai de musetel sau cu ou.In nici un caz nu le stoarce deoarece se inmultesc.Nu mai folosi farduri ...cremele nu sunt chiar asa bune mai tare iti strica tenulwinkingsi zyneritu este bun dar nici chiar asa straight face folosesc mereu dar nu se vede nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.radiovip.bleu.ro/live.m3u

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lilu...este foarte simplu...in fiecare zii cel putin timp de o saptamana fa-ti o masca cu sapun pe fata in fiecare dimineata si seara lasa sa actioneze 10 min si o sa vezi ca dupa o saptamana nu o sa mai ai atatea cosuri la mine o functionathappysi este gratis nu trebuie sa te duci la dermatolog sa dai bani, sau sa cumperi fel de fel de cremewinkingsper sa mearga si in cazul tau depinde de ten si de cosuri, succes, papa:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomand zineryt e foarte bun eu am luat de cateva zile nu stiu sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai...eu folosesc sh zyneryt sh acneon, dar mi-a spus cineva sa-mi dau cu zeama de lamaie.cam ustura, dar trece sh deja numai am foarte multe cosuri pe fata... pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai chiaa daca este scarnos urina te ajuta pup si succes

Alte răspunsuri