| Anonimafarahaz2 a întrebat:

Cum sa scap de coșuri cu metode naturale? Am încercat toate posibilitățile pasta de dinți, argilă etc și tot am o gramada. Voi ați încercat vreun leac de asta "băbesc" și a dat rezultate?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cand renuntam la mancarea nesanatoasa si mancam legume si verdeturi imi dispareau cosurile fara sa ma dau cu nimic pe fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lichidul seminal îţi îngrijeşte tenul Unii producători de cosmetice introduc lichidul seminal în compoziţia cremelor de faţă. Potrivit sementherapy.com, lichidul seminal aduce numeroase beneficii tenului: reduce ridurile, îmbunătăţeşte elasticitatea pielii şi o hidratează şi, nu în ultimul rând, îndepărtează acneea. În unele triburi lichidul seminal simbolizează maturitate sexuală, tinerii consumând respectivul lichid pentru a deveni femei.

Sursa : Https://www.libertatea.ro/......mos-655702
:))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul te scapa de cosi!

| SEMIHA a răspuns:

Ai infecții sub piele și numai medicul dermatolog sau o persoană avizată în acest domeniu te poate ajuta să scapi de coșuri.

Leacurile băbești doar le ameliorează puțin sau uneori le agravează.

Sora mea a avut acnee. Acum e pe cale de vindecare totală. Face niște ședințe. E nevoie de asta pentru tratarea lor.

| Andreeush a răspuns:

Dacă ai multe coșuri ar fi indicat să mergi la un dermatolog.

| Adry05 a răspuns:

Si dupa ce ai incercat toate metodele naturale si ai vazut ca nu merg, tot nu-ti dai seama odata ca ar trebui sa mergi la medic sa-ti recomande ceva?