| OnLy a întrebat:

Cum sa scap de pistrui

Răspuns Câştigător
| LiceeancaBella a răspuns:

De ce sa scapi de un lucru pe care Dumnezeu ti la dat? e foarte frumos sa ai pistrui, as vrea si eu, dar daca totusi insisti poti sa ti dai cu pudra, fon de ten...

3 răspunsuri:
| ღmirunikaღ a răspuns:

Nu ai cum sa scapi de pistrui, alti oameni ar vrea si ei pistrui. daca tu ti neaparat sa scapi dati cu baton corectot ca sa acoperi pistrui.

| JustMeAndy a răspuns:

Si eu am pistrui si vreau sa scap de ei dar parintii nu ma lasa spunand ca sunt frumoasa asa cum sunt dar m-am documentat si exista creme mergi la farmacie si spune-i farmacistei/farmacistului ca vrei o crema eficienta pentru albirea petelor, nu sunt foarte scumpe.

| adelina_7876 a răspuns:

Buna si mie imi apara de la solar pe nas si frunte ...eu folosesc o crema depigmentanta de la oriflame care ma ajuta foarte mult.am produse de vanzare Oriflame, daca te pot ajuta id meu este: amanea86 Bucuresti