| S0nofS4tana a întrebat:

Cum saa ma imbrac luni la scoala din cap pana-n picioare?(sunt baiat),

7 răspunsuri:
| Cami28 a răspuns:

Tenisi, blugi, un sacou, tricou, care crezi tu ca se potriveste, plus ochelari de soare ( daca nu ploua normal). Daca nu ai sacou, inlocuiestel cu o bluza de trening neagra... arata ft bine. Succes happy

| Elena97M a răspuns:

Cu ce ai mai bun din dulap.

| WoKy a răspuns:

Sapca pe ochi, ochelari fumurii, creasta, un cercel in urechea stanga, pantaloni scurti si tricou cu un cap de mort, vreo 3kg de lanturi la gat, sandale si cam atat!

| S0nofS4tana explică:

Hai ce sa spun ce face omul face si maimuta, a scris primul ceva ce nu ma intereseaza repede vi si tu cu ceva la care nu rade nimeni

| S0nofS4tana explică:

Bai frate dar e o intrebare nu trebuie tu repede sa faci misto fiindca ti se pare proasta.

| xioliolioloix a răspuns:

Cu uniforma

| Liteon a răspuns:

Cu ceva blugi, tenisi un tricou smecher si o bluza sa se asorteze cu blugiwinking asa m-as duce eu