| ioana375 a întrebat:

Cum scap de bubitele de pe picioare lasate dupa ce ma epilez? Ce crema ar trebui sa folosesc? Este buna cea de galbenele?

Răspuns Câştigător
| W1z4rd a răspuns:

In primul rand,nu trebuie sa te scarpini,in al doilea rand medicul iti poate da cele mai bune sfaturi + tratamentul, dar eu iti recomand o crema calmanta, da rezultate destul de bune.

3 răspunsuri:
| maftei a răspuns:

Asa eram si eu de la aparat Braun si nu al mai folosesc.Mi-am luat inima an dinti si m-am depilat cu ceara la salon, sa stii ca nu e asa de dureros, mai ales ca eu am pielea sensibla.Te va da sigur cu ceara pentru piele sensibila.Asa ca eu zic ca sa nu mai ai asa ceva sa nu mai folosesti asa ceva si sa te epilezi cu ceara.Crede-ma am ancercat orice crema si mai alesc ca eu ma sau de 2ori pe zi cu creme, asa ca nu merge nimic.

| maria_3624 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema...vad ca la mine nu se mai cunosc atat de tare cum erau mai inainte... oricum au un aspect nu prea placut.

| eu_1323 a răspuns:

Crema de galbenele. sau ulei de plaja(depinde de care ai)