| puffika a întrebat:

Cum se aplica extensiile? Cad la spalat?

4 răspunsuri:
| Mihaela a răspuns:

Hei. Exista doua tipuri de extensii. Extensii cu clip-on [cu agrafa]- le prinzi si le dai jos cand vrea inimioara ta, si extensiile cu silicon care odata puse, nu le mai poti da jos o perioada de timp, si pentru asta [cele cu silicon] trebuie vorbit la un coafor.
Sper ca te-am ajutat! Pa-pa si succes!
P.S: Cele clip-on le dai jos la spalat, pentru ca se fac naspa daca nu, cele cu silicon nu cad.

| PuFuLeTe a răspuns:

Poi iti fac parul mai lungg. Si da la spalat cadd`!happy cand te speli trebuie sa le dai Jos! Fundita te rOgg`!:*

| Robert a răspuns:

Exista un aparat special si o pasta.Ele se aplica prin incalzirea clastelui.Si nu vor cadea la spalare.Pentru a le da jos tai parul sau vei face operatie invers punerii lor.

| Ralu_7317 a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa mergi la un hairstilyst care iti va da toate informatiile corecte despre asta big grin