| anonim_4396 a întrebat:

Cum se imbrac tigancile? Accesorii, haine, incaltaminte etc... vreau sa stiu tot! Nu vreau sa jignesc pe nimeni, imi trebuie pentru carnaval!
mersibatting eyelashes

2 răspunsuri:
| Romelya314 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Cizme negre, lanturi, cercei si inele de aur, batic in cap sau parul impletit cu un fel de fasie de material, fuste lunigi si foarte colorate:D Pe google gasesti tot ce vrei:D

| Rebbbeca a răspuns:

Pai fuste crete, bluze tot la fel si salba sau cum se zice la gat.Toata il flori.SI la fusta au ceva cu banuti si pe cap la fel si in picioare cam tot ceva de genu