| cazimir a întrebat:

Cum se indeparteaza tatuajele?

10 răspunsuri:
| mikiscence a răspuns:

As avea aceeasi problema...se indeparteaza pe cale chirurgicala sau raze ultraviolete(sau cam asa cevahappy. din pacate se fac usor si fara minte si se scot greu si cu bani multi.am inteles

| borsec a răspuns:

Din pacate doar cu laserul poti sa scoti tatuajul.

| psiholoaga a răspuns:

Doar cu laserul, daaar, tot ramane urma. Poate doar sa faci un transplant de piele, desi nu stiu daca e posibil. Sper ca nu e ceva gen pe tot spatele sau sleeve. Ar fi nasol pentru tine.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu prea se poate sa scoti tatuajul sad Numai cu laserul sad

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cu operatie laser. Dar iti ramane cicatrice.

Anna
| Anna a răspuns:

Cu laserul, dar sunt costisitoare si iti raman semne vizibile si inestetice.

auran
| auran a răspuns:

Din cate stiu cu laser
citeste mai mult: http://www.healthy.ro/......jelor.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destul de dureros si nu foarte eficient. Trebuie sa mergi la un salon de tatuaje.

| darcalex a răspuns:

Eu spun acelasi lucru ca toti cei care au pus un raspuns aici ca din pacate e cam scump sa faci asemea operatii estetice sau transplante si oricum ar ramane un semn urat de toott

| claudya a răspuns:

Mai bine nu...