| cazimir a întrebat:

Cum se indeparteaza tatuajele?

10 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Cu laserul, dar sunt costisitoare si iti raman semne vizibile si inestetice.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu prea se poate sa scoti tatuajul sad Numai cu laserul sad

| psiholoaga a răspuns:

Doar cu laserul, daaar, tot ramane urma. Poate doar sa faci un transplant de piele, desi nu stiu daca e posibil. Sper ca nu e ceva gen pe tot spatele sau sleeve. Ar fi nasol pentru tine.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cu operatie laser. Dar iti ramane cicatrice.

auran
| auran a răspuns:

Din cate stiu cu laser
citeste mai mult: http://www.healthy.ro/......jelor.html

| borsec a răspuns:

Din pacate doar cu laserul poti sa scoti tatuajul.

| claudya a răspuns:

Mai bine nu...

| mikiscence a răspuns:

As avea aceeasi problema...se indeparteaza pe cale chirurgicala sau raze ultraviolete(sau cam asa cevahappy. din pacate se fac usor si fara minte si se scot greu si cu bani multi.am inteles

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destul de dureros si nu foarte eficient. Trebuie sa mergi la un salon de tatuaje.

| darcalex a răspuns:

Eu spun acelasi lucru ca toti cei care au pus un raspuns aici ca din pacate e cam scump sa faci asemea operatii estetice sau transplante si oricum ar ramane un semn urat de toott