| Teleshpenker a întrebat:

Cum se numesc imprimeurile alea care le pui pe haina le faci cu fierul de calcat si se lipesc?(cum au fost si la revista aia cu hannah Montana in primul numar)Stiti si un site care fac imprimeuri din astea personalizate?

Răspuns Câştigător
| NikoIsDirectioner a răspuns:

De fapt stiu ca trebuie printe pe hartii speciale, e incurcat, dasr ma bine te duci la mall, unde se gasesc standuri la tot pasul si cu 5 lei ti-l faci cum vrei, decat sa-ti cuperi apartura aceea si etc. Tu doar trebuie sa vi pregatita cu un tricou, e foarte simplu si fain, k si si eu mi-am facut cu Rihanna, succes

1 răspuns:
| Adryanna2000 a răspuns:

Imprimeuri textile.