| SiMpLa a întrebat:

Cum se numeste aceasta tunsoare http://www.acasatv.ro/......-site.html

3 răspunsuri:
| dot a răspuns:

Stilu' taiat cu ciobu'.
poti sa ti'o faci si tu... mi-am facut'o si eu acum 1 an; desigur, am fost criticata pentru ca paream o ciudata, dar acum vad tot mai multe persoane tunse asa pentru ca e tunsa d'soara.

aaaa... poti incerca si tunsoarea in stil tabla de sah...foarte tare.

parerea mea laughing nu si a majoritatii

| Andreeaoana a răspuns:

Daca vrei sa te tunzi asa. salveaza poza pe telefon si du-te cu ea la coafor. E ma sigur asa.:*:*Succes

| Geronimo9234341 a răspuns:

Eu cand vreau sa,, copiez'' frizura unei celebritati pun poza pe phone dap din mai multe pozitii. big grin Funda?