| JeSuisElle a întrebat:

Cum sunt produsele de pe 1001 cosmetice? Nu sunt contrafacute, nu?

Răspuns Câştigător
| d3men7zel a răspuns:

Produsele au preturi bune si sunt foartewinkingnu nu-s contrafacute happy fundahappy

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

De ce sa fie contrafacute? Produsele alea au aprox acelasi pret si in magazine, aici sunt ceva mai ieftine dar nu cu mult...

| Dollicious a răspuns:

Nu sunt contrafacute, dar sunt mai ieftine.Si eu comand de acolo.

| Mwha a răspuns:

Eu cred ca sunt preturi de lansare, deci nu-s contrafacute happy

| Fayree a răspuns:

~ Nu sunt contrafacute, sunt produse bune.