| anonim_4396 a întrebat:

Cum va folositi de deodorantul Adidas(roll-on for women)? La mine se usuca fff greu si ma gindeam ca nu-l folosesc corect! ce pareri aveti despre el?

2 răspunsuri:
| N0 nAmE a răspuns:

Am folosit doar o data acest deodorant dar sincer iti spun ca nu e bun de nimic...eu folosesc nivea fresh, il consider cel mai potrivit pentru mine...incearca-l!

| matraguna1 a răspuns:

In general, deodorantele roll-on lasa umezeala multa. De asta, pentru persoanele care nu suporta lucrul asta s-au inventat si cele sub forma de spray sau solide. Incearca sa iti cumperi solide. Eu una numai din astea folosesc. Exact din motivul ca celelalte se usuca greu si eu nu am timp si nervi sa astept sa se usuce tongue