| dancapitan a întrebat:

Cum va imbracati pentru biserica de obicei?

7 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

In blugi, o bluzita normala si tenisi.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Pai ceva simplu : jeans negru de obicei:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

si niste adidasi comozi, sau opincute, sandale:)) (sunt fata:P)

Cateodata ma imbrac si cu lucruri deschise :-?

| bloodbaa a răspuns:

In roz! laughing
Pai cum sa te imbraci... normal. ceva pantolani asa mai inchisi. sau maro. si un tricou care sa mearga cu pantalonii

| Pedala a răspuns:

Daca esti baiatel te sfatuiesc sa te imbraci in haine mai largi, fara lucruri mulate ca poate ii exciti pe ipocritii aia ce "lucreaza" pe acolo.

Ps. Nu te apleca, nu te intoarce cu spatele la eihappy

| KatherineKath a răspuns:

Fusta mini si sutien laughing nu glumeam pai normal dar un pic mai elegant dar nu culori foarte deschise dar nici f inchise

| Gameshell a răspuns:

Pai te imbraci putin mai ichis nici chiar colorat sa zicem un gri sau negru

| mada13 a răspuns:

Trebuie sa ne imbracam in negru si femeile sa poarte batic pe cap.big grin