| Rihhana1 a întrebat:

Cum va puneti parul in valoare?
Cum il aranjati de obicei?

8 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Il las liber, e foarte lung, n-am rabdare sa-i fac nimic. laughing
Recomand Pinterest pentru inspiratie.

| Rihhana1 explică (pentru supadeceapa):

Esti norocoasa, parul meu este in curs de crestere. laughing

| Ionut722 a răspuns:

Cu multa atentie

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ma tund 0.

| cristi202 a răspuns:

Cu un pic de crema. Sa luceasca mai tare. Cheliuta, nu parul, care nu mai exista. happy happy happy

| darrio2007 a răspuns:

De obicei il pieptan cu carare pe stanga.

| wpetterssone a răspuns:

Îmi pieptăn părul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îl am ondulat și atunci țin curly girl method.
Îl mai vopsesc o dată la două-trei luni cu nuanțator, că mă plictisesc de culoare.
Și cum îl am ondulat, îl prind în diverse moduri cu fluturi (niște clești de metal) și coc când stau acasă.