| Girlrock_5477 a întrebat:

Daca ai diaree ce faci?

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Consumi alimente care să combată diareea, ceai de mentă, zeamă de orez, suc de morcov, Smecta (pliculețe), etc.
Pa, pa.

| Fllorentina a răspuns:

Cel mai bine este sa mananki paine prajjita sau biscuiti. Daca iei furazolidon iti poate provoca din nou diareea sau de asemenea tio poate elimina. Dar mai sigur manka paine prajita! incearca si te vei convinge singur/a:d

| T30D0RA a răspuns:

rolling on the floor ce intrebare!

| Andruza a răspuns:

Bună.
Bea un ceai de mentă, sau du-te la farmacie și cere ceva.
Pa, pa

| Loome a răspuns:

Te caci.

| ytalyanu a răspuns:

Ca sa scapi de diaree trebuie sa bei zeama de orez si Smecta este cel mai bun medicament, cu ceaiul de menta nu rezolvi nimic

| Razvy197 a răspuns:

Salut!

Pai daca ai diaree iei un furazolidon.

Baftahappy

| ionik09 a răspuns:

Bei cei de menta preferabil fara zahar dar daca nu poti fara pui miere de albine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa bei putin ceai fara zahar si sa nu mananci nimic cu zahar.si sa iei pastile. ce-ti recomanda doctorul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananci orez nefiert

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananci banane...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la wc