| AmazingONEx a întrebat:

Dacă am pielea deschisă la culoare ce aș putea face pentru a mă bronza mai simplu și mai ușor?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Expune-te zilnic la soare, dimineata si dupa amiaza, cand soarele nu mai este puternic, dar numai dupa ce et dai cu crema protectoare, ca sa nu faci cancer de piele.
Oricum, bronzul nu-i sanatos deloc!

| LupasGeo a răspuns:

Du te la fan..stai fara tricou..si cu pantaloni cat mai scurti..si fa treaba asa vei face un bronz execelnt in scurt timp..si despre cancerul la piele..nu prea se poate face repede doar daca stai mai mult de 3 zile la aceeasi temperatura a soarelui..succes