| dedfgv a întrebat:

Cum ma pot bronza daca am pielea deschisa la culoare(alba dar nu foarte tare)? nu am sanse sa merg nici la mare si nici la piscina dar ma pot bronza in curte la bunici...am inteles ca berea e buna(sa te dai nu so bei)daca ma dau cu bere in cam cat timp(zile) ma bronzez?

funda+vot(la restul)

3 răspunsuri:
| BloodyDress a răspuns:

Cea mai buna solutie (crede-ma caci e eficienta) e sa te uzi cu putina apa pe corp, iti iei o revista, o carte sau mp3-ul,te asezi pe o patura si stai asa cufundandu-te in pace si liniste, daca e foaret cald afara te sfatuiesc sa te uzi cam la 20 de minute.garantat te vei bronza in cel mult 3 zilehappy

| MrsPink a răspuns:

Eu nu am auzit de bere deci nu zic nimic de ea...Dar poti sa stai de la 8-11 sa te bronzezi dar sa te tai cu solutie ca sa nu te arzi si te bronzezi din prima zi dar nu pot zice in cat timpi te vei bronza depinde cat vrei tu sa te bronzezi...si faca asta in fiecare zi pana cand ajungi la bronul dorit

| vika_6418 a răspuns:

Cumparati o crema pentru a te bronza.succes!