| anonim6_4936 a întrebat:

Daca am soldurile mai mari, as putea sa port pantaloni asa: http://www.okazii.ro/catalog/40272996/pantaloni-bufanti- negri-.html
?
mi-ar sta bine? ah, si se mai poarta genu asta de pantaloni? mersi mult. funda

Răspuns Câştigător
| auroraa a răspuns:

Hmm.asa nu cred ca iti vor sta, vor face si mai voluminoase picioarele chiar daca ai numai solduri vor crea un efect de extra-volum si vei parea grasuta, se poate pantalonii cu talia inalta (ultimul racnet) care ascund frumos soldurile si accentueaza talia kiss sper ca te-am ajutat
papa... funda? puppy dog eyes

1 răspuns:
| diana_6879 a răspuns:

Nu. pentru ca te vor face grasa chiar daca thu nu esti. funda?