| Andreea9311 a întrebat:

Daca dau o comanda pe eastbay care ar fi taxa care se adauga la pretul produsului cu transport cu tot? ( mentionez vreau o pereche de adidasi)

Răspuns Câştigător
| dreamerlainen a răspuns:

Poti sa dai comanda si tu, daca ai un card valabil pentru platile online. Insa transportul e in jur de 70 de dolari, deci nu e deloc convenabil daca iti iei doar 2-3 produse.

4 răspunsuri:
| tracky a răspuns:

Nu poti sa dai comanda direct tu. Trebuie sa cauti baieti care dau comanda si taxa e de vreo 10 dolari peste pretul produsului

| Deea_4962 a răspuns:

Mai bine nu mai da, sincer!
Eu am dat comanda si cand au ajuns nu imi mai placeau, adica nu se asezau bine pe picior.
Mai bine cauta prin magazine ca sa fii mai sigura!

| Andreea9311 explică:

Da o sa apele la cineva de pe okazii cred. mersi frumos:*

| dudu_4306 a răspuns:

Http://www.ro-eastbay.com/
Eu mi-am comandat 2 perechi de adidasi de pe eastbay. A trebuit sa intru pe site-ul care l-am scris mai sus si am comletat formularu de comanda, apoi am fost sunat si in 3 saptamana mi-a venit coletul. Se adauga pretul curierului (cam 20 lei ) plus taxa care o au ei, de exemplu 5 $ pe produs. Asa era cand am comandat acum 1 an.