| tooxicbrunette a întrebat:

Daca folosesc pentru cresterea parului masca [ricin + Vitamina A lichid], capsule revalid + shampon favisan + in fiecare zi morcovi timp de cateva luni bune. as accelara cresterea parului, si nu as mai manca tot felul de toxinee?big grin

3 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Daca vei manca in fiecare zi morcovi vei deveni portocalie si nu e gluma am vazut cu ochii mei. Incearca sfaturile de pe blogul meu: http://anka-flame.iblogger.org/? tag=par

| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Binenteles ca acest tratament va accelera cresterea parului tau.

| Andra2503 a răspuns:

Eu folosesc ricin+vitamina A si E lichida + ulei de masline +miere le amesteci si apoi ti in cap timp de 1 ora pentru a actiona dar cred ca este bna si alegerea ta :X:X:X sper ca te-am ajutat