| delia31 a întrebat:

Daca imi comand un produs de pe net de la oriflame trebuie sa platesc transportul?

Răspuns Câştigător
| adeia a răspuns:

De obicei, da! doar daca este vreo promotie de moment in care se specifaica ca transportul este gratis.scrie asa ceva pe undeva? cu toate ca la un singur produs ma cam indoiesc.

2 răspunsuri:
| oribeauty a răspuns:

Buna eu sunt reprezentant si te pot ajuta fara sa platesti taxa de transport.Trimite-mi un mail cu ce te intereseaza pe adresa office@oribeauty.ro.multumesc

| littlelou a răspuns:

Cred ca da, pentru reprezentanti e taxa de 12 lei aproximativ (variaza si in functie de valoarea comenzii). Daca esti din Bucuresti, pot sa iti comand eu fara taxe.