| gingergirl1 a întrebat:

Daca imi fac parul cu placa si folosesc protectie mi se arde parul?
P.S:m-am facut cu placa vineri,si as vrea sa ma fac si azi pentru maine la scoala! happy Nu se inatampla nimic, nu? Imi e feica putin pentru ca am parul foarte ondulat si nu prea vreau sa-l stric dar sincera sa fiu imi sta mai bine cu parul drept!

5 răspunsuri:
| Bubutita a răspuns:

Pai daca folosesti solutii bune nu se intampla nimic, numai sa nu devina obisnuinta.Foloseste solutii bune pentru arderea parului si intindeti-l numai o data sau de doua ori maxim pe saptamana, sper ca te-am ajutat.Pup

| Kasia a răspuns:

Daca protectia de par e de calitate nu vei pati nimic.:*

| xBya a răspuns:

Credeam ca produsele impotriva arderii parului sunt facute cu scopul de a proteja parul de caldura prea mare. Tu nu esti de aceeasi parere?

| Roxxxxi a răspuns:

Buna.Eu am parul cret si l-am obisnuit cu placa si tot l-am ars.Incearca sa folosesti ceva foarte bun pentru protectie termica si dupa ce il intizi este ulei pentru stralucire. Parul va parea foarte sanatos

| Andraaaaaa14 a răspuns:

Dacă folosesti o protecţie bună nu se va arde. Nu stiu să-ţi spun una bună. Eu am o protecţie de păr recomandata de un hair stylist şi nu e asa bună. Eu pana acum nu am gasit nici una care sa protejeze păru foarte bine.