| anonim_4396 a întrebat:

Daca ma dau cu bicu la sprancene se indesesc?
stiu ca cresc repede adica in 2 zile sunt ca inainte. dar nujt daca se indesesc

Răspuns Câştigător
| bioxenial10 a răspuns:

Da, se indesesc. Asta pentru ca ai si fire "albe" pe care nu le vezi, care nu-s dezvoltate. In momentul lezarii acelor fire de par, corpul se apara, ingrosandu-le, facandu-le mai rezistente. Asa ai senzatia ca-ti apar mai multe. :-)

3 răspunsuri:
| me1oo a răspuns:

Fata ce-i cu tine? cum sa dai cu bicu? nu fa prostia asta, mai bine du-te la un salon si intreaba

| andreeaaaa_2337 a răspuns:

Nu se indesesc...adica eu imi dadeam si era la fel, mrg

| dddyyy a răspuns:

Eu zic sa te faci direct cu epilatoru sa fi sigura cafaci cevastraight face
cuuuuuuum sfantu sa te faci cu bicu la sprancenestraight face