| Grimalkin a întrebat:

Dacă mergeţi la o petrecere or something, cum vă costumaţi anul ăsta de Halloween? Eu mă gândeam la ceva vintage, gen Marlyn Monroe, Audrey Hepburn, dar. mai vreau idei big grin

1 răspuns:
| NoNameJunior a răspuns:

Nu merg la nici o petrecere.il sarbatoresc(Halloweenul)acasa.o sa ma imbrac in niste colanti negri si un maieu rosu.parul il las desfacut,ma dau cu un ruj rosu sau negru(nu stiu inca)si cam atat.
te poti costuma in:vrajitoare,vampirita,clown,Harry Potter, dracusoara, mireasa moarta sau o fata pirat.Happy Halloween!