| parishiltonbia a întrebat:

In curand va fi Halloween-ul si chiar nu stiu ce sa fac. Cand eram mica invitam vreo 2 prietene la mine si ne costumam ( cam jalnic happy ) si mancam, jucam niste jocuri, ne distram. Dar acum nu prea vreau sa mai fac asta. Anul trecut am facut un fel de petrecere intr-o ora de dirigentie cu toti colegii care a fost jalnica. Au fost doar vreo 5 costumati, si mai mult am stat degeaba decat sa fie o petrecere. Anul asta nu stiu ce sa fac. Totusi in ziua aceea am 2 ore cu diriga si ore de la 1 la 5. Idei?

5 răspunsuri:
| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Poi poti sa ii inviti acasa pe cei mai buni prieteni/prietene si sa va costumati eu stiu va machiati voi fetele si baieti vor face si ei ceva! Sper sa te fi ajutat! De exemplu va puteti uita la un film cu Hallowen. Sper sa te fi ajutat!

| Tmcn a răspuns:

Voi nu aveţi petreceri de Halloween în oraş?

| UnCorpSanatos a răspuns:

Daca vrei sa sarbatoresti cat mai frumos halloween-ul ai putea sa iesi la un suc cu prietenele intr-un local care este decorat in spiritul acestei sarbatori, sau poti sa iti decorezi tu camera cu niste dovleci si ce mai gasesti tu mai ieftin si puteti sa spuneti povesti de groaza sau daca nu stiti sa va uitati la filme horror sigur ar fi o seara de halloween reusita,
daca erai mai mare iti spuneam sa alegi un club in care toata lumea este obligata sa vina costumata, Funda? happy

| idcatalin a răspuns:

Am gasit si eu o astfel de idee cu costumatia, ce-i drept pare cam sexy.
O gasesti aici : http://www.topcadouri.ro/cum-petrecem-sarbatoarea-de-halloween.php

| Nonu a răspuns:

Poi ati putea sa va pictati pe fata unul pe altul sau sa costumati voi pe cel din prejurul vostru! Sau o piniata nu-s sigut cum se scrie! Funda?