| anonim_4396 a întrebat:

Daca port o camasa in genul acesteia : http://images.okazii.ro/auctions/2009/06/18/238861572-22 37811-500_500.jpg
pot purta peste o geaca neagra pana in talie?

ma gandeam sa las geaca deschisa : http://2.bp.blogspot.com/......304193.JPG

dar se va vedea camasa pentru ca este mai lunga. credeti ca o sa arat penibil?

9 răspunsuri:
| asya a răspuns:

Daca lasi geaca deshisa nu! Arata chiar foarte bine asa...Insa asta daca nu e geaca prea sport! Cu ea inchisa arata intr-adevar putin aiurea...

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Pai se potriveste dar nu prea da bine la ochii, insa daca geaca este deschisa este mai frumos :X

Răspuns utilizator avertizat
| Inna_8819 a răspuns:

Camasa e faina. dar mai bine sa iti ei peste ea o geaca de piele neagra mai scurta si o lasi deschisa si o sa se potrivasca si cureaua din talie.winking
Cu geaka din imagine nu o sa arate bine

| cristinna1919 a răspuns:

Camasa e foarte frumoasa, dar geaca chiar nu e chiar potrivita. Daca geaca era din piele era mai ok.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nu cred. parerea mea e ca o sa aratichiar super cu nuste blgi negriwinking
dar daca vrei sa vezi cum arata du-te in fata oglinzii si o sa-ti dai seamabatting eyelashesbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, camasa e prea lunga... Auzi, fata din poza parca s-a dat cu crema de pantofi pe fata, groaznic mai arata...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu geaca din imagine nu vine bine dar cu o geaca de piele din asta mototolita cum se poarta acum niște blugi skiny și balerini sau ceva cu toc în picioare vine mișto. Da un aer elegant dar în același timp rebel.
Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu va arata prea bine.Si eu am incercat o astfel de combinatie si a fost un dezastruhee hee. In schimb, ceva finut si la fel de lung(poate chiar putin mai lung, dar niciodata mai scurt) pe deasupra ar arata perfectwinking.