| anonim_4396 a întrebat:

Daca te razi cu lama iar apoi de epilezi cu ceara firul de par va fi mai mic si mai subtire?

3 răspunsuri:
| criss84 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa te razi cu lama ca apoi sa te epilezi cu ceara. te poti epila cu ceara si astfel firul de par va fi mai fragil, mai subtire...

| RUMBURAK a răspuns:

Va fi mult mai des.lama indeseste parul.

| aliyna a răspuns:

Din cate stiu, odata ce ai folosit lama pentru a indeparta firele de par, acestea se vor ingrosa si nu cred ca epilarera cu ceara va face firul de par sa fie mai mic, el va avea aceeasi lungime de pana acum.