| kUuKii a întrebat:

Daca tin dieta asta intr-o luna cam cat pot sa slabesc?

Prima zi

Mic dejun: Mere.

Dejun: Mere.

Cina: Mere.

Se beau minim doi litri de apa pe zi.

A doua zi

Mic dejun: Mere.

Dejun: Salata verde cu lamâie sau otet, brânza cottage, putina sare, doi litri de apa pe parcursul zilei.

Cina: Mere.

A treia zi

Mic dejun: O felie de pâine integrala, o felie de sunca sI un mar

Dejun: O salata verde mare cu morcovi sI ceapa.

Cina: Mere

A patra zi

Mic dejun: O felie de pâine integrala cu o felie de sunca si un mar.

Dejun: Salata de legume fierte, fara cartofi, ton natural cu lamâie.

Cina: Cereale cu lapte degresat.

A cincea zi

Mic dejun: Un mar, un ou prajit, o felie de pâine integrala.

Dejun: O salata de legume crude, carne la cuptor.

Cina: Mere.

cat mai multe raspunsuri plzzzwinking

8 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Vezi sa nu te transformi intr-un mar straight face

| love44katyp a răspuns:

Nu prea ajuta, o sa te infometezi si apoi o sa mananci mai mult si vei pune la loc ce ai dat jos ( mai bine mananca 2 felii de paine pe zi cu putina carne, lactate, fructe si legume fara dulciuri si grasimi, si fa sport cel putin o ora pe zi)

| deejayra a răspuns:

Mda...de slabit vei slabi, dar nu stiu daca poti rezista doar cu mere.Si nu prea o sa ai energie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa mai dietele! Sunt eficiente, dar dupa ai sa ai nevoie de multa mancare si sa fi sigura ca dupa terminarea dietei organismul depune absolut tot ce mananci.
Mai bine urmeaza-mi sfatul: Prima masa sa fie pe la 12, si pe la 2 fa niste abdomene si extensii, dupa manaca fructe si bea apa. Apoi, ultima masa pe la 19, dupa iar abdomene si fructe.
Pe parcursul zilei, nu manca paine, fast food sau sa bei bauturi carbogazoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai slabesti dar... ai nevoie si de sport, sa nu te infometezi si ai nevoie si de carne

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se slabeste 100% doar ca in primele 2 zile o sa "mori de foame". mananca pana nu mai poti mere in primele 2 zile sau incearca sa dormi ca sa uiti de foamebig grin.am slabit in astea 5 zile cca. 4kg.Doar ca ATENTIE! dupa dieta asta ai grija ce bagi in gura ca eu m-am ingrasat la loc triplu happy(mancand timp de 6 luni aproape numai fast food). nu e asa grea dieta... vointa sa ai si sa iti doresti sa slabesti. e buna si pentru detoxifiere.Mult succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo am uitat sa spun, dieta se tine maxim 2 saptamani! sa nu uiti de apa si trebuie sa dormi! e o dieta destul de buna pentru cei care urasc sportul si nu e foarte chinuitoare. te obisnuiesti.

De slabit o sa slabesti dar...
o sa de chinui