| mardeamor a întrebat:

Dati'mi cat mai multe feluri de tunsori.scurte lungi medii.cu breton. fara. vreau sa ma tund si nu am idee cum cele mai multe si frumoase ia funda mersi multlove struck

2 răspunsuri:
| shifii a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la o coafeza care sa fie cat de cat profesionista si sa iti spuna si arate o tunsoare care se potriveste cu forma fetsei tale, lungimea fruntii etc.

Bafta!

| flamey a răspuns:

Ar trebui sa te duci la stilist. o sa iti spuna cum iti sta bine.depinde de forma capului pe care o ai.de urechi.de mai multe. du-te la stilist.