| SentimenteColorate a întrebat:

Dati poze cool cu hanna montana oti are dar eu nu gasesc pe google nu este faine dau fundita :d

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| catalina_8997 a răspuns:

Http://search.yahoo.com/search; _ylt=A0oG7kbGn71MdxMAghZXNyoA; _ylc=X1MDMjc2NjY3OQRfcgMyBGZyA3NsdjgtbXNncgRmcjIDc2EtZ3AEZ3ByaWQDBGhvc3RwdmlkA2dLY1RsRW9HN3Y2YzZSTGtUTDJROXdDSVdZbi5FMHk5bjhZQURla3oEbl9ncHMDMTAEbl92cHMDMTAEb3JpZ2luA3NycARwb3MDNARwcXN0cgNoYW5uYWggbW9udGFuYSAEcXVlcnkDaGFubmFoIG1vbnRhbmEgcGljdHVyZXMEc2FjAzEEc2FvAzEEdnRlc3RpZANERkQ1? p=hannah%20montana%20pictures&fr=slv8-msgr&fr2=sg-gac&sado=1&pqstr=hannah%20montana%20 gasesti acolo cate vrei

| ciocolata_expirata a răspuns:

Nu este poze faine cu hanna montana pentru ca hanna montana nu sunt faina. Sau tu nu stie cautat pe Goagal. Dar eu cred ca dintre variantele care este, prima sunt corecta.
Si eu mai crede ca tu nu stie sa scrie.

| LucianGabriel a răspuns:

Nu "este"de undehee hee. Vad ca ai inceput bine, lasa Hanna Montana si apuca-te de politicahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa cena pe internet

| anonima_7907 a răspuns:

Mai fetita! mai bine ti-ai vedea de carte si lasa alte vedete si tampenii! Invata sa scrii romaneste si vorbim dupa ok?:]]