| Blonda007 a întrebat:

Dau bacul la vara si nu stiu cum ar trebui sa ma imbrac... Ajutati-ma!♥

8 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Fie un sarafan sau rochita mai lunguta cu bretele neaparat. Si ori alba sau nearga ar fi ideal, si sa nu fie din aceea vaporoasa, eleganta sau transparenta.

Sau tricou, pantaloni (lungi sau 3 sfert) si ceva sandale din acelea joase intre degete... depinde si cum e vremea in ziua respectiva.

| pufoshenia24 a răspuns:

Cu ceva decent nu ca o piti... Niste blugi. un tricou... niste adidasi. nu stiu ceva mai in limita bunului simt. papakiss

| Adeniy a răspuns:

Nu te imbraca ca unele dintre pitipoancele alea care vin la bac in fuste scurte si cu tocuri de 20 cm in picioare.Imbracate in niste blugi, un tricou sau ceva elegant.
In limita bunului simt

| Ioana300 a răspuns:

Intrebarea ta e ceva de genul "Maine dau test la mate si nu stiu cu ce sa ma imbrac!"FAra suparare dar este stupida!

| Lioиeѕѕ a răspuns:

Office, cum altfel? Dar merge si o bluza draguta+ o pereche de blugi. Nu prea conteaza cum te imbraci: colegii tai vor fi prea stresati de examen ca sa te adimire, iar daca nu porti ceva cat mai comod o sa fie un stres in plus.

| dyanakitty a răspuns:

Asta e priblema ta cum vei arata? In fine eu zic sa te imbraci cu ceva care crezi u ca iti poarta noroc asa am eu o bluza care scrie you make me smile si o port cand simt ca ziua respectiva e pitin naspa

| bike a răspuns:

Adevarul este ca cel mai mult conteaza cum sa te imbraci la bac.Nu daca vei fi in stare sa il iei...

| Blonda007 explică:

Te deranjeaza?