| AvonWbusiness a întrebat:

Dau funda!
Ce personaj feminin apare pe coperta catalogului AVON din campania 17/2010? (ajutor pentru cine nu are catalog este reclama la "Eternal Magic")

Răspuns Câştigător
| CARMENCITA a răspuns:

Eu am gasit ca apare Andreea Raicu.Parfumul a fost deja lansat in America in Martie si pe coperta de actrita Zoe Saldana.Banuiesc ca te-ai referit la cel din Romania.Vezi pe avonspaceblog.ro

3 răspunsuri:
| fif2002 a răspuns:

Pentru cei care nu stiu gasesc catalogul pe www.claudia09avon.eu
Pentru cei care vor un Outspoken by fergie participati la concurs : http://www.claudia09avon.eu/concurs/

| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

Fergie

| AvonWbusiness explică:

Da corect Andreea Raicu