| miha90z a întrebat:

Dau funda :D Astazi am fost sa ma uit de o rochita pentru revelion si am gasit 2 rochite care mi-au placut mult de tot dar sunt indecisa. Acestea sunt rochitele : http://i465.photobucket.com/albums/rr11/miha90z/1-horz.j pg pe care sa o iau?
Tin sa mentionez ca revelionul il voi face acasa la niste prieteni :)

Răspuns Câştigător
| Karelia123 a răspuns:

Eu iti propun sa o porti pe cea rosie.E frumoasa si te prinde mai bine, cealalta culoare e mai uratica.Rosu si alb predomina la sarbatorile de iarna si nu numai ci in general.

3 răspunsuri:
| MatildaPetrini a răspuns:

Ia-o pe cea rosie. Insa-si culoare iti reda o dispozitie de revelion. Cealalta e mai "seroasa"winking In fine. Alegerea e de partea ta.

| IIIIIIIIIIIII a răspuns:

Eu as alege-o pe cea rosie, pentru ca cealalta e cumva...mai mohoratalaughing intr-un fel si in plus are maneci lungi si presupun ca o sa iti fie cald. Funda?

| barbie5 a răspuns:

Sunt super.mi-a placut ce-a rosie,,rosul e culoare feminitatii,,cu siguranta toti se vor uita la tine si te vor adimira, vei arata superhappy ia-o pe cea rosie e super,,, si nu uitam ca rosul defineste femeialaughing)
FUNDA?