| IJustLoveHorses a întrebat:

Dau fundawinking
Hey TPU. Am o intrebare cam idioata laughing. Toti prietenii au poze pe facebook cat zambesc si tot asa si au o gramada de likes... faza e ca eu nu stiu sa zambesc! Cum sa fac sa zambesc ceva de genul: https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/......658_n.jpg. (Mentionez ca am aparat dentar)

Răspuns Câştigător
| OhGodWhy a răspuns:

Mah zambeste cum stii tu si lasa in pla de ce cred ceilalti de zambetul tau
Zambeste fi vesel gandeste-te la ceva ce-ti place tie
Si nu incerca sa ai un zambet ca si altii FII TU!

2 răspunsuri:
| andreea49 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa zambeti ca sa ti se vada dintii. Asa, un pic...

| Gen_Larisa_1999 a răspuns:

Pozele expresive sunt mai dragute happy!