| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda! vreau sa am si eu coada ca in poza de mai jos...aia care o are tipul e naturala sau e cumparata? daca e cumparata dati-mi si mie un site
http://postimage.org/image/eqma5p17v/

Răspuns Câştigător
| danceisme a răspuns:

Buna! Eu sincer cred ca este cumparata, din 2 motive:1.este o culare diferita fata de a parului, 2.se observa cu ochiul liber daca te uiti mai atent ca este falsa. Daca iti doresti si tu una nu ai decat sa iti lasi o suvita de par lunga. Sper ca te.am ajutat. Funda?happy

2 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

E cumpărată toată ziua şi arată oribil!

| InsaneAciD a răspuns:

Tind să cred că-i naturalăwinking. Doar tind:]]].