| lorta a întrebat:

DAU FUNDA! vreau sa ma tund scurt, imi da-ti niste idei?

Răspuns Câştigător
| Silviu_1540 a răspuns:

Http://www.lyla.ro/tunsori/showArticol.php?articol=Tunsori-par-scurt-femei

Ai grija sa nu iti strici parul daca ai par lung, poate iti va parea rau, la majoritatea asta sa intamplat...ai putea sa te tunzi bob, sau lateral mai lung si in spate scurt>>>>succes

3 răspunsuri:
| princess a răspuns:

Sfatul meu e sa nute tunzi daca ai parul lung ca o sa iti para rau dupa catva timp.parul lung intotdeauna ese mai usor de coafat si ai mai multe variante de aranjat. poate vrei sa te tunzi ca este la moda sau mai stiu eu ce da o sa iti para rau! suceesss

| psiHopixia a răspuns:

Vorbeste cu un stylisttongue Eu o sa ma tund scurt gen:in dreapta scurt ca pentru tepi.si in spate taiat cursiv spre stanfa in lungtongue breton pe o parte (clar)batting eyelashes Nu te tunde dupa capul tau ca poate nu iti place si tu suferi iti zic din priprie experientatongue Eu am patit'o cu culorile paruli si cu frezaoh go on acum am o freza aiurea si 4 culoritongue (nu nuante) am albastru, roz, saten si blondoh go on deci ai grijabig grin