| DotPunct a întrebat:

Dau funda! Vreau sa scriu ceva, dar nu prea am idei despre ce as putea scrie. Imi puteti da niste idei? Pe ce tema sa scriu? Sau niste imagini care sa ma inspirehappy

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Se spune ca un scriitor adevarat poate scrie poetic si despre un burlan.Priveste deci in jurul tau si vei observa amanunte demne a fi transformate in subiecte artistice.

| anca288 a răspuns:

Despre oameni, pana la urma urmei suntem atat de complexi si diferiti incat sigur ai gasi un subiect interesant happy

| AuroraDiana a răspuns:

Poti asculta o melodie frumoasa, relaxanta care sa te inspire, sau pur si simple cauta niste imagini frumoase si sigur iti va veni inspiratia