| anonima_6654 a întrebat:

DAU funditaAAAAAAAAAAAA! Hey TPU am si eu o problema. Cand intru in lista de mess si vreau sa scriu nu imi apare scrisu si nici cand imi scrie cineva nu vad ce scrie si nu stiu ce are si ce pot sa-i fac? Ma puteti ajuta? Mentionez ca mi-am reistalat messu de 1000 de ori si tot nu a mers! Help!

5 răspunsuri:
| boltik a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=1922, incearca asta ca la mine a mers o seara placuta

| NevastuicAaA a răspuns:

Cred ca ai luat un virus tampitlaughing
Incearca sa instalezi din nou messenger sau incearca sa mai scanezi PC-ul cu un antivirus pana cand scapi. Sau daca nu merge si nu merge pune din nou windowsul big grin Succes.

| nashu40 a răspuns:

Buna!
Astea sunt erori uzuale.
Cam asa ceva am patit si eu. Se rezolva daca dezinstalezi mess-ul si-l reinstalezi la loc. Nu dureaza mai mult de 10 min ambele operatii. Il dezinstalezi de la Start-Control pannel-ad or remove programs, iar de instalat il gasesti pe yahoo la messenger.
Succes!

| Laue a răspuns:

Aceeasi problema a aparut si in cazul unei rude de-ale mele. Descarca si instaleaza Adobe Flash Player.
http://get.adobe.com/flashplayer/

| Larysza a răspuns:

Trebuie sa iti instalezi iarasi messenger-ul ca si mie mi s-a intamplat la fel happy